Akumulatory Centra Varta - najlepsza oferta Warszawa Pruszków Ożarów Grodzisk ...

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przygotowaliśmy dla Państwa najlepszą ofertę akumulatorów marek Centra oraz Varta. Nie wierzysz: sprawdź nas! Jeśli masz wątpliwości czy dany akumulator pasuje do Twojego auta sprawdź to na stronie producenta lub skontaktuj się z nami, dopasujemy akumulator do Twoich potrzeb! Zapewniamy najtańszy transport pod drzwi klienta, a także recycling akumulatorów. Dołącz do grona zadowolonych klientów. Amar-auto.pl

Amar-auto

Centra

eakumulator.pl jest częścią grupy amar-auto.pl zajmującą się sprzedażą części do aut wszystkich marek. Amar-auto to młoda prężnie rozwijająca się firma, która od pewnego czasu swoją ofertę eksponuje również za pośrednictwem internetu.

Nasze zamówienia realizujemy głównie za pośrednictwem sklepu internetowego, który jest dostępny pod adresem http://amar-auto.pl

Aby zamówić produkt należy się najpierw zarejestrować na stronach naszego sklepu, a następnie dokonać zakupu interesujących przedmiotów za pomocom aplikacji internetowego koszyka. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem sklepu - więcej informacji >>

Aby zamówić akumulator, należy:

  • zarejestrować się w sklepie na stronie http://amar-auto.pl
  • kupić interesujący akumulator
  • uregulować należności w przypadku przedpłaty
  • zaczekać na przesyłkę
  • cieszyć się nowym akumulatorem w najlepszej cenie

Allegro

Centra

Działamy także za pośrednictwem aukcji internetowych allegro.pl. Staramy się wystawiać wszystkie akumulatory, które znajdują się w ramach witryny eakumulator.pl. Jednakże może się zdażyć tak, że nie wystawiliśmy najpewniej ze względów ekonomicznych interesującego Państwa akumulatora, wówczas jeśli wybiorą Państwo akurat tą formę realizacji zamówienia, prosimy o poinformowanie nas o zainteresowaniu taką aukcją, postaramy się wystawić specjelnie dla Państwa aukcję do 24h.

Nasze sklep w ramach allegro nosi nazwę amarauto, a nick:

made in gxnet

Siedziba firmy:
amar-auto.pl
ul. Reymonta 3
05-800 Pruszków


tel. 022 423 04 48
kom. 607 580 178
e-mail: amarauto@wp.pl


Pracujemy:
pn-pt: 10:00-18:00
sobota: 9:00-14:00


Zapraszamy do zapoznania
się z naszą ofertą.
Służymy pomocą!

Amarauto © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone